بستن× با ما تماس بگیرید 06642602055
بستن×

فرم جستجو

1.jpg
3014369-poster-p-how-to-save-244000-on-your-education.jpg
Quality-education.jpg

ارائه آموزش و محتویات آموزشی در هر جا و زمان و مکانی برای استفاده کنندگان از آن بسیار مهم بوده است. مخصوصا که این اطلاعات گرانبها به صورت آنلاین ارائه گردد. در حال حاضر موسسات آموزشی بسیار زیادی در سطح تهران و شهرستانها در حال فعالیت میباشند که رقابت آنها نه تنها بر سر جذب بیشتر و ارائه سرویس های بهتر به دانشجویان میباشد , بلکه به ارائه سرویس های بهتر در فضای مجازی و وب سایت خودشان میباشد.
با نداشتن یک وب سایت آموزشی تنها بسیاری از بازار هدف و مخاطبان خود را از دست نداده اید بلکه رقبای خود را خوشحال هم نموده اید و فرصت را برای آنها فراهم نموده اید. بنابراین هم اکنون حتی قبل از خواندن کامل این مقاله با کلیک بر روی همین لینک اقدام به گرفتن پیش فاکتور به صورت آنلاین بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای نمایید.
برگزاری کلاسها به صورت آنلاین و کاملا مجازی از بزرگترین اهداف راه انداری چنین وب سایتی توسط شما میتواند باشد چرا که امروزه طرفداران خاص خودش را میتواند داشته باشد. نداشتن وقت کافی یا دور بودن از موسسه آموزشی شما میتواند از مهمترین دلایل برگزاری کلاسها به صورت آنلاین باشد. همکاران ما و مشاوران در مجموعه شرکت طراحی اطلس وب آماده ارائه همه گونه مشاوره در این زمینه به شما هستند تا با خیال آسوده اقدام به سفارش چنین وب سایتی نمایید. مدیر این مجموعه و بسیاری از طراحان اطلس وب سالها تجربه تدریس در دانشگاه ها و موسسات آموزشی معتبر را دارند و کاملا با نیاز شما مدیر محترم آشنایی کامل را دارند.

وجود اخبار در هر زمینه ای میتواند باعث بهبود عملکرد و افزایش بازدید کننده در وب سایت گردد. موتورهای جستجو به دلیل مطالب زیاد اخبار حتما نگاه ویژه تری را به وب سایت شما خواهند داشت. میتوانید با دسته بندی و گروه بندی اخبار آنها را در سطح وسیعتری به بازدید کنندگان وب سایت خود نمایش دهید. در طراحی این صفحه از وب سایت از تمامی امکانات و برنامه نویسی های خود استفاده خواهیم نمود.

دانشجویان حتما از این بخش برای پیدا نمودن دوره های آموزشی و تنظیم و برنامه ریزی کارهای خود استفاده خواهند نمود. آنها به دنبال این صفحه از وب سایت هستند . نمایش لیست کاملی از دوره ها ی در حال برگزاری و دوره هایی که در آینده در حال برگزاری خواهند بود میتواند آموزشگاه و موسسه آموزشی شما را نسبت به رقبا در جایگاه بالاتری قرار دهد. طراحی این صفحه از وب سایت را از دست ندهید.
میتوانید زمان بندی تمامی کلاسها را به صورت آنلاین در این بخش به آنها اعلام نمایید. حتی انتخاب کلاس آنها میتواند با این بخش هماهنگ باشد. این صفحه در وب سایت در نهایت طی انجام مراحلی توسط خود هنرجو میتواند به پرداخت آنلاین موسسه آموزشی شما هم ختم شود. به راحتی با طراحی و پیاده سازی این بخش از وب سایت میتوانید درآمد موسسه آموزشی خود را چندین برابر نمایید. فرصت را از دست ندهید.
مهمترین بخش معرفی کالا یا محصولات میباشد. با این صفحه از وب سایت حتما کتابها و یا خدماتی را که میخواهید ارائه نمایید را با بالاترین کیفیت قرار خواهیم داد. کاربران میتواند به صورت ساده لیست آنها را رویت نمایند. در نهایت معرفی این کالاها و کتابها میتواند به خرید آنها توسط کاربر و بازدید کننده وب سایت منجر گردد. در طراحی آن برنامه های بسیار دقیقی داریم تا در زمان عقد قرارداد برای شما توضیح خواهیم داد.
با این سرویس سایت را میتوانید تا حدی به سایت فروشگاهی تبدیل نمایید. میتوانید از وجود این سرویس بهره برداری مالی هم از سایت داشته باشید. میتوانیم با نمایش جزئیات و توضیحات دقیق کتابها آنها را به بازدید کنندگان وب سایت معرفی نموده و از وب سایت کسب درآمد نمایید. در این وب سایت حتی میتوانید سیستم سبد خرید و پرداخت آنلاین هم داشته باشید. برنامه های حوبی برای طراحی آن داریم.
صدور کارت و گرفتن آن توسط هنرجو همیشه برای همه دغدغه بوده است. با وجود این صفحه از وب سایت هنرجو میتواند آنلاین کارت خود را دیده و آن را پرینت نماید. حتی میتوانیم در پنل کاربران همراه با این صفحه از وب سایت بخشهای دیگر هم برای آن در نظر بگیریم و طراحی و پیاده سازی نماییم. بسیاری از هنرجویان موسسه آموزشی شما هم اکنون منتظر طراحی و پیاده سازی چنین صفحه از وب سایت هستند.
یکی از لذت بخش ترین و هیجان انگیز ترین صفحه های موجود در وب سایت شما میباشد. هنرجو میتواند از طریق پنل کاربری خود اطلاعات و نمره کارنامه خود را ببیند. حتی چنانچه اعتراضی باشد میتوانند به صورت آنلاین مطرح نمایند. در طراحی و پیاده سازی این بخش از وب سایت شما از بالاترین سطح برنامه نویسی و طراحی استفاده خواهیم نمود تا کاربران و هنرجویان بتوانند با راحتی با این بخش از وب سایت ارتباط برقرار نمایند.
گرفتن فایل از استادها همیشه کار سختی بوده است. استاد میتواند کتابها و منابع علمی خود را در وب سایت به اشتراک بگذارد تا هنرجوها بتوانند آن را دانلود نمایند. با طراحی چنین صفحه در وب سایت موسسه آموزشی خود میتوانید بازدید کنندگان وب سایت که همان هنرجوهای موسسه باشند را افزایش دهید. با وجود چنین سرویسی آنها حتی میتوانند موسسه و آموزشگاه شما را به دیگر دوستانشان معرفی نمایند.
بیشتر معیار و ارزش یک موسسه آموزشی به استادان آن میباشد. با طراحی این صفحه از وب سایت اساتید دانشگاه را به دیگر بازدید کنندگان و هنرجویان بهتر معرفی نمایید. در این صفحه میتوانیم تصاویر و رزومه کاری مدرسان و اساتید را قرار داده تا دانشجویان بهتر بتوانند با آنها آشنا شده و بار علمی موسسه آموزشی شما بهتر برای بازدید کنندگان وب سایت شما مشخص گردد. طراحی این صفحه از وب سایت را فراموش نکنید.
شما میتوانید با سازمان ها و شرکت هایی که با شما کار نموده اند و خدمات آموزشی را از شما دریافت نموده اند مانورهای بسیار خوبی را بدهید. با طراحی این صفحه از وب سایت اجازه دهید تا دیگران حرفه ای بودن شما را تشخیص بدهند. نمایش فهرستی از مشتریان در نهایت بزرگ بودن سازمان و موسسه آموزشی شما را نشان خواهد داد. میتوانیم با طراحی هوشمندانه این صفحه از وب سایت کاربران را به مشتری موسسه تبدیل نماییم.
چنانچه موسسه آموزشی شما دارای شعبات و نمایندگی هایی میباشد میتوانید با نمایش آدرس و تلفن های تماس آنها کسب و کار آنها را رونق دهید. در طراحی این صفحه از وب سایت میتوانیم از نقشه هایی که توسط گوگل نشان داده میشود در جهت نمایش دقیق نمایندگی مورد نظر هم استفاده نماییم. بسیاری از مشتریان و هنرجویان منتظر طراحی و پیاه سازی این صفحه از وب سایت هستند تا نزدیکترین نمایندگی را انتخاب نمایند.

در این صفحه از وب سایت میتوانید تمامی مجوزهای آموزشی که موسسه شما آنها را دریافت نموده است را به بازدید کنندگان وب سایت معرفی نمایید. با این کار مطمئن باشید که آنها به شما اطمینان بیشتری نموده و به عنوان مشتری و هنرجو میتوانند در موسسه آموزشی شما ثبت نام خود را انجام دهند و یا حتی شما را به دیگر دوستان خود معرفی نمایند. برای طراحی این صفحه از وب سایت برنامه های زیادی داریم.

آدرس شرکت : بروجرد، خیابان حافظ جنوبی، کوچه افشار، پلاک 53، مرکز رشد واحدهای فناور

تلفکس : 6-42602055-066
ایمیل : info@hodarayaneh.irسامانه پشتیبانی : support.hodarayaneh.irمشتری گرامی برای اطلاع از قیمت و صدور پیش فاکتور محصول سفارشی خود اینجا را کلیک نمایید.


برای خرید این محصول بر روی گزینه خرید کلیک نمایید و تمامی مراحل ثبت پیش فاکتور را مطابق گزینه های آن تکمیل نمایید.
برای دریافت کاتالوگ محصول بر روی گزینه دریافت کاتالوگ کلیک کنید.
برای مشاهده دمو بر روی گزینه مشاهده دمو کلیک کنید.