سامانهLMSتحت وب

سامانهLMSتحت وب

امروزه نرم افزارهای متعددی برای  آموزش مجازی و آموزش از راه دور به کار گرفته می‌شوند. صرف نظر از آنلاین بودن این دوره ها یا آفلاین بودن آن‌ها، شرکت آیریک پردازش شبرو با نام تجاری سامانه ایتکاک با ارائه راهکارهای حرفه ای برای آموزش مجازی، توانسته است به عنوان اولین شرکت فناور ارائه‌دهنده نرم افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی در ایران، این رویکرد را توسعه دهد.

نرم افزار آموزش مجازی LMS

نرم افزار آموزش مجازی lms در واقع نرم افزاری است که برای برگزاری دوره های آموزش مجازی به صورت بهینه و با کیفیت به کار گرفته می شود.
ال ام اس در واقع یک ابزار مناسب برای پیاده‌سازی رویکرد جدید آموزش از راه دور است که مزایا و ویژگی های متنوعی را در اختیار همه ی کاربران می گذارد.

سه کلمه سیستم مدیریت یادگیری (LMS) را می‌توان به این صورت توضیح داد:

  • یادگیری : شما از این نرم افزار برای ارائه دوره های آموزشی یا برنامه‌های آموزشی استفاده می‌کنید.
  • مدیریت : به شما کمک می‌کند این دوره ها را به صوت ساده ارائه داده و مدیریت کنید. (ایجاد کنید، آنها را تغییر دهید، آنها را به فراگیران اختصاص دهید، به آنها نمره دهید و …)
  • سیستم: آخرین و مهمترین کلمه آن سیستم است. یک کلمه جالب که به “نرم افزار” ترجمه می شود. در واقع LMS یک برنامه کامپیوتری است.

 نرم افزار آموزش مجازی LMS آیریک بصورت یکپارچه با سایر زیرسیستم ها می تواند یک مجموعه دانشگاهی یا آموزشگاهی را که دوره های کوتاه مدت  و بلند مدت برگزار می نمایند، را بطور کامل مکانیزه نماید. هم اکنون بسیار از سازمان ها، شرکت ها و هلدینگ ها و دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی مجازی که نیاز به برگزاری جلسات آنلاین از طریق وب کنفرانس web conference و مدیریت ان از طریق از نرم افزار LMS  را دارند از این محصولات استفاده می نمایند.

ال ام اس