در این بخش به معرفی قابلیت های کادر آموزشی و همچنین دسترسی ها و امکانات این بخش می پردازیم.

کلیه بخش ها و دسترسی های این قسمت مربوط به کادرآموزشی و یا همان اساتید می باشد. که در ادامه به بررسی بخش های مختلف می پردازیم.

 

کادر آموزشی

 

لیست اساتید:

در این بخش کلیه لیست اساتید با قابلیت لاگین(ورود به بخش کاربری) ویرایش و حذف هر کاربر با مشخصات نام و نام خانوادگی و نام کاربری قابل نمایش می باشد.

لاگین:

این بخش مربوط به پنل استاد می باشد که به تفصیل در مطلب پنل استاد توضیحات لازم داده شده است.

خروجی اکسل:

در پائین لیست دکمه خروجی اکسل به جهت خروجی لیست اساتید و مشخصات برای آمارگیری های دوره ای هر مجموعه همانند سایر قسمت های سامانه در نظر گرفته شده است؛ که کافیست شما روی دکمه مربوطه کلیک نموده و کلیه اطلاعات اساتید را بصورت فایل اکسل و طبقه بندی شده دریافت نمائید.

 

خروجی اکسل

 

ویرایش

در قسمت لیست اساتید و بخش” ویرایش” شما می توانید به عنوان مدیر سامانه کلیه اطلاعات هر استاد را ویرایش نمائید و پس از آن با زدن دکمه بروزرسانی تغییرات خود را ثبت نمائید.

 

ویرایش

 

ایجاد کادرآموزشی

شما بی نهایت کادر آموزشی مورد نیاز مجموعه خود را می توانید فقط با پرکردن یک فرم و زدن بر روی دکمه ایجاد اکانت استاد، بسازید.

 

ایجاد کادرآموزشی

 

ورود از طریق فایل اکسل

اگر تعداد اساتید شما زیاد باشد لازم نیست بصورت دونه ای اساتید را بوجود آورید؛ کافیست از طریق این بخش و دانلود فایل راهنما و پر کردن فایل اکسل اساتید و آپلود فایل بدین صورت: انتخاب دکمه  brows و سپس انتخاب فایل  مورد نظر و در انتها انتخاب گزینه آپلود فایل؛ پس از آپلود کلیه اطلاعات اساتید شما بارگذاری می شود.

ورود از طریق فایل اکسل

 

ورود حجیم از طریق فایل اکسل

اگر میزان ورودی شما بیش از 200 مورد است میتوانید کلیه اطلاعات خود را از طریق ورود حجیم از طریق فایل اکسل موارد خود را وارد نموده و همانند مورد بالا پس از دانلود فایل نمونه و پرکردن موارد و آپلود آن به راحتی تا 500000 مورد و همچنین 10مگابایت را به سامانه خود وارد نمائید.