این بخش به شما امکان گزارش گیری از دوره ها، انتخاب واحدها، زمان برگزاری جلسات، گزارش نمرات و امتحانات را می دهد.

 

گزارش دوره

 

فقط کافیه روی هرکدوم از موارد که نیاز به گزارش گیری دارید کلیک کنید و با انتخاب روی دکمه خروجی  اکسل شما به راحتی می تونید گزارشات خود را به جهت ارائه به هر واحداز سازمانتون در قالب رسمی اکسل تحویل نمائید.

نمونه ذیل یک لیست گزارش انتخاب واحد با قابلیت خروجی اکسل و همچنین خروجی به ایمیلبا قابلیت حذف و همچنین اطلاعات کلی کاربری نمایش می دهد.

 

خروجی اکسل

 

گزارش کلی جلسات

در این قسمت شما به راحتی می توانید “تعداد جلسات آنلاین تعریف شده”، “تعداد جلسات آنلاین برگزار شده و همچنین “تعداد جلسات آنلاین ضبط شده را می توانید مدیریت و همچنین گزارش موارد خواسته شده را مشاهده  و در نهایت خروجی اکسل بگیرید.

گزارش کلی جلسات

 

گزارش آزمون

در این بخش شما کلیه جزئیات دوره ها به همراه لیست نمرات می توانید در قالب فیلدهای: گزارش نمرات، گزارش روزانه برگزاری امتحانات مشاهده و با انتخاب فیلتر های موجود می توانید  کد هر کارمند، دوره و یا استاد را فیلتر و انتخاب نمائید.

 

گزارش آزمون

 

تحریریه ایتکاک به شما جهت آشنایی بیشتر با سامانه پیشنهاد می دهد به مطلب گواهینامه سامانه و همچنین پنل مدیریت سامانه در همین بخش مراجعه نمائید. و به جهت آموزش های بیشتر همراه تیم ما باشید و جهت مشاهده سایر امکانات تیم ما می توانید به وبسایت های:هلدینگ ایتکاک و همچنین هلدینگ آیریک شبرو مراجعه نمائید.