Adobe Connect

آموزش ادوبی کانکت

استاد هستی و میخوای در ادوبی کانکت تدریس کنی یا دانش آموز هستی و با ادوبی ناآشنایی، اینجا چیزایی که باید یاد بگیرید و یا علاقه به دانلود Adobe Connect دارید رو بهتون میگیم. همراه تحریریه ایتکاک باشید تا باهم به بررسی سیستم ادوب کانکت و نحوه برطرفسازی مشکلات ادوب کانکت وسوالاتی که ممکنه  در اینباره مدنظرتون باشه با هم بپردازیم.

راهنمای کاربری متنی ادوبی کانکت

اگر با کتاب و آموزش‌های متنی بهتر یاد می‌گیرید، راهنمای قدم به قدم ادوب کانکت برای شما نگارش شده است. راهنمای کاربری ادوب کانکت به‌گونه‌ای طراحی شده است که شما هر چه سریع‌تر پاسخ سوال خود را پیدا کنید.

آموزش‌های پیشرفته‌ترِ ادوبی کانکت

در این قسمت با آموزش‌های Adobe Connect از سطح مبتدی تا تخصص و بررسی جزئی‌ترین نکات، به شما کمک می‌کنیم تا مهارت‌های خودتون در مدیریت ادوبی کانکت و تدریس آنلاین را گسترش دهید.

برای دانلود کیبورد فارسی مخصوص ادوبی کانکت و همچنین مطالعه تمام نکات مربوط به فارسی نویسی در آن به راهنمای رفع مشکل تایپ فارسی در ادوبی کانکت (Adobe Connect) مراجعه نمایید.

اگر در یک دوره خاص بخواهید این کار را انجام دهید در قسمت شرکت کنندگان ، سمت چپ صفحه علامت setting را کلیک کنید و گزینه روش های ثبت نام را انتخاب کنید و گزینه دسترسی مهمان را فعال کنید.

در صورتی که ادرس کلاس را بصورت دستی وارد میکنید به هیچ عنوان از کاراکتر های خاص استفاده نکنید . بدون فاصله و … ادرس کلاس برای مثال باید به این صورت باشد : aaadddgfdhg

علاوه بر آموزش های اختصاصی برای مشتریانی که در ابتدای خرید ایشان، خدمات آموزشی زیر نیز در نظر گرفته شده است:

  • جلسات هفتگی
  • راهنمای کاربری Adobe Connect به صورت جامع
  • آموزش‌ها و ویدئوهای آموزشی ادوبی کانکت

اپلیکیشن دسکتاپ برای به اشتراک گذاری اسکرین(صفحه نمایش)، ضبط مکالمات و به اشتراک گذاري فايل ضروری است.

در مدیریت سایت /پلاگین ها/شناسایی/حساب های دستی