ی توان از دو دیدگاه متفاوت به بحث تولید محتوا پرداخت؛ تولید محتوا به معنی کار علمی برای تولید و تدوین متون آموزشی یا فرمت های دیگر آموزشی؛ و دیگر، به مفهوم آماده کردن و انتقال اطلاعات و دست آوردهای علمی و پژوهشی به محیط آموزش الکترونیکی. این دو دیدگاه هر دو در تولید محتوای الکترونیکی مورد توجه است. گروه علمی و متخصص بر مبنای هدف های دوره آموزش، نگارش متن، تولید تصویر، فیلم و صدا و تدوین متون آموزشی را به عهده می گیرند. در مرحله بعد، محتوای آماده شده، توسط تیم متخصص نشر الکترونیکی و آموزش آنلاین، تنظیم و تبدیل شده و در محیط الکترونیکی منتشر می شود.

همراهی تیم متخصص تولید محتوای آیریک با همراهی اساتید برترو متخصص در زمینه سئو ومهندسان نرم افزار و هوشمندساز، روانشناسان محتوا، گرافیست کاران و طراحان ماهر، تیم نویسندگان آیریک و اساتید تخصصی در زمینه تولید هر نوع محتوای تخصصی، توانسته  همراهان خود را در زمینه تولید محتوای بهتر و قوی تر و همچنین شاخص تر از سایر سطوح کاری، پشتیبانی و همکاری نماید.

برای مشاهده همراهی آیریک پردازش شبرو با” سامانه آموزشی-تولید محتوای پیام نور شیراز” می تونید به لینک زیر سر بزنید.

شرکت هدی رایانه زاگرس بعنوان یک شرکت فناور با سابقه یک دهه در زمینه IT  مستقر در پارک علم فناوری ، با هدف ارتقا وبروز شدن دانش ومهارتهای نیروی انسانی  ودائمی شدن  فرایند آموزشی وانتقال سریع وموثر دانش ومهارت، سامانه آموزش مجازی و وب کنفرانس  را ارائه نموده است

شرکت هدی رایانه زاگرس

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

    ×

    سلام

    با سپاس از انتخاب ما ،هرگونه سوالی داشتید بفرمایید تا به شما کمک کنم

    × از ما بپرسید.