ساعات کاری: 08:00 الی 17:00

تهران ، میدان ولیعصر – پاساژ کامپیونر ولیعصر -طبقه اول -پلاک ۵۳

برگزاری آزمون الکترونیکی

برگزری آزمون آسان و با امنیت بالا

آزمون آنلاین

بر گزاری آزمون الکترونیکی می تواند به دو شکل فردی و جمعی و همچنین در تعداد محدود یا در مقیاس جمعیتی بزرگ به صورت همزمان یا غیر هم زمان برگزار نمود. از انواع روش های مختلف که در آزمون الکترونیکی برای ارزیابی و آزمون وجود دارند را می توان به:
سؤال های چند گزینه ای، پاسخ های صحیح _ غلط، پر کردن جای خالی، مرتب کردن یا جور کردن سؤال ها اشاره نمود.

امنیت آزمون 100%
بروز بودن امکانات 98%
جمع آوری داده های آزمون 85%
پشتیبانی آزمون 100%

ارزیابی آزمون های  الکترونیکی بخشی از نظام آموزش الکترونیکی است. در واقع نظام ارزیابی آزمون های الکترونیکی عبارت است از طراحی محیطی که با بهره گیری از ابزارهای چندرسانه ای مناسب و با دارا بودن زیرساخت ارتباطی مناسب مانند: شبکه، اینترنت، کامپیوتر یا لب تاپ ویاموبایل، دوربین و غیره، خدمات ارزیابی آموزشی را ارائه می نماید.

تیم طراحی حرفه ای ما متشکل از بهترین کارشناسان و با بهره گیری از دانش بالای روز دنیا توانسته اند سامانه ای با امکانات فوق العاده و توانایی های گسترده طراحی و تدوین نمایند.

بهترین جایگاه ما رضایت مشتری و همراهان ما از تیم سامانه آموزش مجازی ایتکاک می باشد.

چشم انداز ایتکاک طراحی بروز و هر لحظه قوی تر از دیروز سامانه و رضایت همراهان از کار آسان با سامانه می باشد.

امروزه بسیاری از دوره ها و کلاس ها  به صورت آنلاین برگزار می گردد، باید  مدنظر داشت که چگونه می توان دانشپذیران را به صورت آنلاین آزمود. در بسیاری از موارد، این مورد شامل یادگیری نحوه استفاده از ابزارهایی است که به دانش آموختگان کمک می کند فقط با منابعی که می خواهند در امتحان شرکت نمایند.

بازخورد سریع
امنیت بالای آزمون
نمره گذاری فوری
تحلیل سریع داده ها
15 سال تجربه
5000 برگزاری همزمان آزمون
33 ترافیک ارگانیک
1033 بازگشت سرمایه

کلاس بدون دیوار

اصطلاحاتی چون کلاس بدون دیوار، مدارس هوشمند، یادگیری مجازی، کلاس آنلاین، یادگیری با آموزش الکترونیکی، آموزش مجازی، کلاس مجازی، دانشگاه مجازی، نرم افزار آزمون آنلاین و آزمون الکترونیکی با ورود فناوری اطلاعات به حوزه ی آموزش پدید آمدند و در لغت نامه آموزش الکترونیکی قرار گرفتند. این اصطلاحات به نوع جدید و شاید نا ملموسی از آموزش الکترونیکی اشاره دارد که در مقابل آموزش سنتی و معمول قرار دارند و امروزه در حال جای گیری در نظام های آموزشی کشورهای مختلف در جهان هستند.

آنالیز رایگان از پروژه خود بگوئید

همراهان ما

رضایت همراهان ارگان ها و سازمان ها و مراکز آموزشی مختلف در کنار سامانه ایتکاک در برگزاری آزمون موجب افتخار ایتکاک می باشد.

در مورد نیاز آزمون خود به ما بگوئید.

اجازه دهید تا به شما کمک کنیم تا آزمون خود را آنلاین کنید و آن را با اشتیاق رشد دهید.

بازخوردهای مشتریان