ساعات کاری: 08:00 الی 17:00

تهران ، میدان ولیعصر – پاساژ کامپیونر ولیعصر -طبقه اول -پلاک ۵۳

کلاس آنلاین

با کلاس آنلاین ایتکاک می‌توانید دوره‌ها، کلاس‌ها، آزمون‌ها، رویدادها و کارگاه‌های خود را به صورت آنلاین و به راحتی یک کلیک برگزار نمائید.

service-icon-browser

ورود اطلاعات و پشتیبانی کامل کلاس‌ها توسط کارشناسان پشتیبانی کلاس ایتکاک ؛ بدون حتی یک دقیقه وقت گذاشتن توسط مجموعه شما، اطلاعات همه کلاس‌ها و شرکت کنندگان مطابق نظر شما وارد سامانه کلاس ایتکاک می‌شود و همه دسترسی‌ها برای اعضای کلاس‌های شما ایجاد می‌گردد.

امنیت بالا

امنیت بالا در برگزاری جلسات مجازی، از اصلی‌ترین دغدغه‌های مدیران جهت حفظ اطلاعات رد و بدل شده در جلسات آموزشی می باشد. سیستم وب‌کنفرانس ایتکاک با فراهم نمودن امنیت در این جلسات به‌خوبی به این چالش پاسخ داده است. با استفاده از سیستم کلاس  ایتکاک، علاوه بر جلسات مدیریتی، قادر به برگزاری کلاس مجازی آنلاین خواهید بود. این کلاس‌های آنلاین امروزه با استقبال بسیار زیادی از سمت شرکت کنندگان و مدرسان و دانشگاهها و موسسات آموزشی روبرو گردیده است.

از پروژه خود بگوئید

امکان مدیریت دسترسی ها

کلیه دسترسی ها و فعالیت های حاضرین در سامانه توسط مدیر سامانه بررسی و مدیریت می شود. همچنین قابلیت حذف و نصب و بارگذاری ومشاهده توسط ادمین اصلی در تمامی دسترسی ه می باشد.

آنالیز رایگان
کلاس آنلاین

امکان گروه بندی اعضای کلاس و برگزاری آزمون شفاهی و کتبی راحت و آسوده آنلاین

ارتباطات راحت

کاربری سریع و آسان با استفاده از موبایل، تبلت، لب تاپ، سیستم خانگی و هر وسیله ارتباط جمعی دیگر

پشتیبانی ویژه

تیم یکپارچه پشتیبانی ایتکاک، همیشه در دسترس شما خواهند بود و ما افتخار داریم که در هر زمان از فرآیند خرید تا پیاده سازی و استفاده، در کنار شما خواهیم بود.

ارتباطی راحت

سرعت بالای انتقال اطلاعات، بدون قطعی و تأخیر صدا و تصویر

سرکلاس خودت باش!

نمایش اختصاصی کلاس‌های هر مدرسه و مرکز آموزشی صرفا به اعضای همان مرکز؛ دسته‌بندی دانش‌آموزان و محدود کردن دسترسی به کلاس‌ها

دسترسی

دسترسی همیشگی و بدون دغدغه به کلاس‌های خود،
امکان ضبط نامحدود کلاس‌ها و رویدادهای انلاین

همراهان ما

ایتکاک شرکتی با تجربه و منحصر بفرد در زمینه هدایت و همراهی مراکز آموزشی بصورت مجازی می باشیم.

در مورد پروژه خود به ما بگوئید

نیاز آموزشی آنلاین خود را با ما در میان بگذارید.

بازخوردهای مشتریان