ساعات کاری: 08:00 الی 17:00

تهران ، میدان ولیعصر – پاساژ کامپیونر ولیعصر -طبقه اول -پلاک ۵۳

برگزاری الکترونیکی دوره های آموزشی

به سرعت برق و باد و با یک کلیک دوره ات رو برگزار کن

آموزش آنلاین

ایتکاک به راحتی یک کلیک

سامانه آموزشی خوب!

یک ال ام اس خوب ویژگی های بسیاری می تواند داشته باشد. از جمله مهم ترین آن ها می توان به امکان مدیریت محتوا، پشتیبانی از یادگیری موبایلی و همچنین آموزش ترکیبی، کاربری آسان، قابلیت ادغام، امکان برگزاری آزمون آنلاین، گزارش دهی و دادن بازخورد، امنیت، سفارشی سازی، پیاده سازی میکرولرنینگ، گیمیفیکیشن و برندینگ برای نام آموزشگاه و پرداخت الکترونیک اشاره نمود.

نرم افزار آموزش مجازی LMS یا سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی به همراه نرم افزار کلاس مجازی میتواند کمک شایانی در ارایه خدمات خودکار به مشتریان شما را انجام دهد با نرم افزارهای یکپارچه ایتکاک هر کاربر میتواند یک مرکز آموزش آنلاین بدون فضای فیزیکی باشد و تمامی فرایندها از طراحی پورتال و ارایه دروس تا برگزاری کلاسهای مجازی و در نهایت ارایه گواهینامه پایان دوره بصورت کاملا مکانیزه در بستر امن وب و با پشتیبانی در لحظه انجام گردد.

15 سال تجربه
4600 برگزاری کلاس همزمان
100 بدون مرز بودن سامانه
365 دانشگاه های همراه

به دلیل عدم نیاز به حضور فیزیکی در جلسه آنلاین یا دوره آموزشی، بعد مسافت و سختی‌های آن برای حضور در جلسات و شرکت در دوره ها از بین رفته و فرآیند برگزاری دوره ها آسان می‌شود.

دریافت مشاوره

رویکرد آموزش از راه دور، امروزه یکی از پرکاربردترین رویکردها، برای صنعت آموزش می‌باشد. دلیل استقبال بی‌نظیر از این روش نیز راحتی، افزایش سود و کاهش قابل توجه هزینه‌ها است.

از پروژه خود بگوئید

پروژه های ما

همراهان آموزش مجازی ایتکاک که همین همراهی افتخار ایتکاک است.

در مورد دوره خود به ما بگوئید

اجازه دهید تا به شما کمک کنیم تا دوره ها و آموزش های خود را آنلاین کنید و آن را با اشتیاق رشد دهید.

بازخوردهای همراهان